Birlik ve Beraberliğimizi Muhafaza Etmeliyiz…


Yıllardır ülkemiz üzerinde kirli ve alçak bir oyun sürekli sahneye konulmakta, bu kirli oyunun tetikçiliğini ise uluslararası terör siyasetçilerinin talimatlarıyla hareket eden terör örgütlerinin yaptığı da bir gerçek. Yıllardır vatandaşlarımız arasında sokulmaya çalışılın bir terör fitnesi ile karşı karşıya kalmaktayız..

Özellikle son günlerde milletimizi birbirine düşürmeye, aramızdaki kardeşlik bağlarını bozmaya yönelik tahrik planları uygulanmaya çalışılmaktadır. Ülkemiz bilindiği üzere anayasa referandumu vb… gibi gündem maddelerinin olduğu bu günlerde üzücü hadiselerin yurdun çeşitli noktalarında peşin sıra patlak vermesi de oldukça düşündürücüdür.Kanaatimce süreç içerisinde bu tarz olayların daha çok yaşanabileceği olası muhtemeldir.Bizler bu alçak ve kirli oyunlar karşısında metanetimizi koruyarak sağduyulu davranmalı, birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmeliyiz. Bu ülkenin çocukları sahip olduğu sağduyu ve ülke sevgisi bu kirli ellerin emellerinin gerçekleşmesini engelleyecektir.

Bizler biliyoruz; Mavi Marmara baskını gecesi İskenderun Baskınının,Kuzey Irakta ki oluşumun alt yapısında,ordusunun eğitiminde kimlerin eğitim verdiğini yardım ettiğini,biliyoruz terör örgütünün arkasında kimler ve hangi güçler olduğunu,ülkemizdeki suikastlerin hangi amaçla ve kimlerin tertiplediğini…

Artık bıçak kemiğe dayanmıştır.Terör konusunda siyasi menfaat  gündelik hesapların bir kenara bırakılarak ortak bir devlet politikası oluşturmak gereklidir. Ülkemiz sözde kalmadan kendi milli ekonomisi ve milli savunma sanayisine ağırlık vererek enerji politikalarını gözden geçirmeli en kısa zamanda ağır sanayi hamlesi başlatmalıdır. Her alanda kendi markalarını oluşturmalı ve bunların pazar arayışlarına ağırlık vermelidir.

MİLLETİMİZİN MANEVİYATI VE FEDAKARLIĞI TÜM BU KİRLİ EMELLERİ BOŞA ÇIKARMAYA YETECEKTİR.

Hakan KAYA

 
 


Reklamlar

28/07/2010 tarihinde HAKAN KAYA, MESAJ içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Yanıt Bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: