MUHARREM KARABULUT’UN İMZA GÜNÜNDEYDİK


Yeşil Bursam Derneği Başkanı Gazeteci arkadaşımız Muharrem Karabulut’un kaleme aldığı, “Ötesi Karanlık” kitabı okuyucuyla buluştu.

1900067_10203319401729392_1109584830_n

Bizde değerli dostumuzun diğer sevenleriyle birlikte  anlamlı bu etkinliğinde kendisini yalnız bırakmadık.Kendisine ait bu imzalı kitabı her zaman kütüphanemizin en değerli kitapların başında gelecektir.

1239691_820287234655281_286170756_n
Bursalı Gazeteci Muharrem Karabulut’un anıları ve yaşadığı bazı olayları kendi hayal dünyasında yeniden kurgulayıp anlattığı “Ötesi Karanlık” romanı için ilk imza günü Setbaşı Mahfel’de düzenlendi. İlk kitabı için heyecanlı olduğu gözlenen gazeteci Muharrem Karabulut, “Kitapta yer alan konuların gerçek yaşamla hiçbir alakası yoktur. Fakat anlatılan olaylar, yaşamımız boyunca bütün insanlar için ibret olabilecek hikayelerle doludur. Polisiye türde olan romanım, Bursa’nın geçmişine ışık tutacak konular içermektedir. Kitabımın, meslek hayatımda bir ilk olduğunu da ayrıca belirtmek isterim ” dedi.
26 yıl aradan sonra ilk kez Setbaşı Mahfel’de imza gününün düzenlediğini belirten Muharrem Karabulut, “Mahfel, 1986 yılında Bursalı Şair Selami Üney’in Mahfel’de yazdığı “Setbaşı Köprüsü” adlı kitabının ardından ilk kez bir imza gününe ev sahipliği yapıyor. Bu benim için ayrıca gurur verici bir durum” diye konuştu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s