İLKADIM GAZETESİ VEDA TOPLANTISI HABERİMİZ


Hakan Kaya Buski Karacabey Şube Müdürlüğü’ne atandı

Mustafakemalpaşa Belediyesinde görevi süresince çalışkanlığı ve gayreti ile tüm çevrelerin takdirini kazanan İnşaat Mühendisi Hakan KAYA BUSKİ Genel Müdürlüğü Karacabey Şube Müdürü oldu.

10261994_10203866366083159_6621823252935335486_n

Mustafakemalpaşa Belediyesinde görevi süresince çalışkanlığı ve gayreti ile tüm çevrelerin takdirini kazanan İnşaat Mühendisi Hakan KAYA BUSKİ Genel Müdürlüğü Karacabey Şube Müdürü oldu. Hakan Kaya İlçemizde 2006 yılından beri Fen İşlerinde Mühendis, Su ve Kanalizasyon İşleri Kurucu Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
Yeni Büyükşehir yasası itibariyle BUSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde Mustafakemalpaşa’da ekip arkadaşları ile birlikte tüm köy ve beldelerde yerel seçimler sonrasında
geçiş sürecinde BUSKİ Mustafakemalpaşa Şubenin alt yapısının oluşturulmasında ve hizmetlerde aksamaya neden olmadan en başarılı ilçelerden biri olmasında büyük pay sahibi olan Hakan Kaya’yı mesai arkadaşları ve gönül dostları Öğretmenevinde yalnız bırakmadı. Daire amirleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve Mustafakemalpaşa’nın sevilen simaları ile gerçekleşen buluşmada, kendisini yalnız bırakmayan gönül dostlarına teşekkür eden Kaya;
“ İlçemizde görev yapmış olduğum 8 yıl süresince gerçekleştirdiğim tüm çalışmalarda benden desteğini esirgemeyen tüm Mustafakemalpaşalı hemşerilerimize sizin huzurunuzda teşekkürü bir borç biliyorum. Dile kolay her daim amatör bir ruh ile profesyonel tarz ile çalışmayı ilke edindik. Kamusal fayda ve vatandaş memnuniyeti önceliğimiz oldu. Ama şunu görüyorum ki böyle güzel bir topluluğu bir araya getirmek herkese nasip olmaz. Bu topluluk bizim en güzel hizmet anımız ve plaketimiz olarak hafızalarda kalacaktır. Şöyle geriye dönüp baktığımızda mevcut kanal ve yağmur suyu sistemlerin işletilmesinde büyük başarı sağlayan Kanalizasyon Temizleme-Görüntüleme Çalışmasını 2009 ve 2010 yıllarında BUSKİ den sonra Güney Marmara ve komşu ilçelerde ilk uygulayan belediye olmamız, Elektronik Kartlı Su Sayacı’nın abonelerimize muadilleri içerisinde en uygun fiyatla kazandırılmasında, Çan deresi suyunun bulanmasını önlemek maksatlı Su Alma Yapısı Revize ve PE borulama çalışmalarımız oldu.Ayrıca kısa bir dönem de olsa Destek Hizmetleri (Garaj-Kademe) Müdürlüğü görev süremde İl Özel İdaresinden Belediyemize kazandırılan LIEBHERR EKSKAVATÖR ve teşkilat bünyesinde miadını çoktan doldurmuş olan amortismanı açısından fayda maksatlı sayısı 10’u geçen kamyon-iş makinesi ve taşıtların hurdaya ayrılmasında önemli katkılarımız oldu.Özellikle ilerleyen dönemlerde uygulamaya geçilecek alt yapı yatırımlarında finansmanı için Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın IPA dış kaynaklı hibe oranı yüksek kredi çalışmalarında süreci sona getirdik ve genel müdürlüğümüzün yetkili organlarına teslim ettik. Tüm bu çalışmalarda Her zaman ben demedik biz dedik. Herkes hakkını helal etsin. Gerçekleştirdiğimiz ve takip ettiğimiz çalışmalar meyvelerini önümüzdeki yıllarda verecektir. Hangi görev ve hangi makamlarda olursak olalım MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesinin projelerini takip etmek, MUSTAFAKEMALPAŞALIYA hizmet etmek boynumuzun borcudur”
diyerek sözlerini Sezai KARAKOÇ’un Şahdamar adlı şiirinden
                      “ Biz yangında koşuyu kaybeden atlarız
Biz kirli ve temiz çamaşırları
Aynı zaman aynı minval üzere katlarız
Biz koşu bittikten sonra da koşan atlarız “
                                                                   Bölümünü okuyarak tamamladı. Buluşmaya katılanlar Hakan Kaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.

http://www.ilkadimgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=3499

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s