HAKKIMDA


 

Hakan KAYA

İnşaat Mühendisi

           Hakan KAYA - Mülakat Fotosu 25.08.1979 Bursa doğumlu Hakan KAYA, 2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Yapı Denetim sektöründe ve TOKİ şantiyelerinde ki çalışmalarından sonra 2006 yılında göreve başladığı Mustafakemalpaşa Belediyesinde Su-Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü sonrasında Hakan KAYA halen Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ  Karacabey Şube Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

             Tofaş SK ve DSİ Nilüferspor ‘da altyapılarda,Gümüşhane Telekom’da Bölgesel Basketbol Liginde Basketbol oynamış olup,Bursa Gündem Gazetesi ve gündem16.com ‘da bir dönem ülke ve kent gündemine dair konularda köşe yazarlığı yapmıştır.

         ”Mustafakemalpaşa Bölgesi Alt Yapı Eylem Planı” çalışmasını 2010 yılında tamamlamıştır. Gündeme taşıdığı ”TRT Balkan Televizyonu Kurulsun, Merkezi Bursa Olsun” fikri ile platform çalışmalarında yer almakta olup Platformun Proje Koordinatörlüğünü yürütmektedir. İMO Bursa Yerel Yönetimler Komitesi’nde görev almıştır. Hakan KAYA BAU –  Hükümet ve Liderlik Okulu “Siyaset Okulu Bursa” programını tamamlayarak halen Türkiye Belediyeler Birliği Bursu ile Bahçeşehir Üniversitesi “Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi” Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.

Üyesi Olunan Dernek ve Kuruluşlar

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi

Bursaspor Kulübü Genel Kurul Üyesi

Bursa Felsefe Kulübü

Reklamlar
  1. güzelmis

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: